Jak obstawiać mecze w STS – Kompleksowo od A do Z

Bukmacher STS zaprasza nowych użytkowników do siebie atrakcyjnymi promocjami i bonusami. Aktualnie łączna wartość bonusów, jakie można uzyskać wynosi aż 1260 zł. W skład bonusów wchodzą: darmowy zakład, zakład bez ryzyka i bonus od pierwszej wpłaty. Jak obstawiać mecze w STS? Jakie dyscypliny sportowe oferuje ten bukmacher? Jak działa system obstawiania? Czy obsługa klienta jest pomocna? Jak zarejestrować swoje konto na STS? Na te, oraz wiele innych pytań, odpowiadamy kompleksowo w tym artykule.

ABC Gracza – obstawianie meczów

Nasz poradnik przeznaczony jest głównie dla osób które dopiero rozpoczyną przygodę z zakładami bukmacherskimi i typowaniem meczy. Oczywiście bukmacher STS doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, iż na początku gracz musi zapoznac się dokładnie z systemem umożliwiającym grę i jego funkcjonalnościami. Typowanie meczów rozpoczyna się tuż po tym. Aby kompleksowo poruszać się po aplikacji, czy stronie STS wystarczy zapoznać się z niniejszym artykułem. To jednak nie wszystko. Sam bukmacher, równiez udostępnia kompleksowy poradnik “ABC GRACZA”. Aby móc się z nim zapoznać, zaloguj się na swoje konto a następnie znajdź zakładkę “POMOC”, później kliknij w “ABC ZAKŁADÓW”


W życiu chyba każdego człowieka, przychodzi taki moment – w którym poznaje się rynek zakładków bukmacherskich, w tym nasz Polski. Na pierwszy rzut oka, wydaje się to być czymś bezsensownym, stratą czasu. Jest to jednak sposób na życie dla wielu osób w naszym kraju. Zawodowi gracze za obstawianie meczy, zgarniają po kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie – i to bez najmniejszego problemu. W dzisiejszym artykule, chcielibyśmy zaprezentować tobie kompleksowy poradnik bukmacherski “Jak obstawiać mecze w sts – Kompleksowo od A do Z” w firmie Start Typ Sport (w skrócie: STS).

Jak obstawiać mecze w sts - Kompleksowo od A do Z

Obstawianie meczów – szybki poradnik

Zanim na dobre rozwiniemy nasz artykuł, szybkie przedstawienie informacji na temat obstawiania zakładów sportowych u bukmachera STS. Przede wszystkim, musimy wybrać sposób gry: przedmeczowo lub na żywo. Kolejnym krokiem będzie wybór dyscypliny sportowej do obstawiania. Ostatni krok, to konkretne wydarzenie sportowe, mecz do obstawienia np. wyniku lub konkretnej sytuacji na boisku.

Najpopularniejsze zakłady sportowe w STS

Najpopularniejszymi zakładami przedmeczowymi, które wybierane są przez początkujących graczy są:

 • zakład na wynik końcowy meczu
 • zakład typu podwójna szansa (np. drużyna A wygra pierwsza połowę lub cały mecz)
 • zakład na pierwszy gol w meczu (dla drużyny A lub B)
 • zakład na bramki obu drużyn w meczu
 • zakład na ilość rzutów rożnych w meczu
 • zaklad na ilość żółtych kartek w meczu
 • zakład na strzelenie gola przez konkretnego gracza
 • zakład na minimum 2 lub 3 bramki w meczu

Przeglądając różne fora czy strony typu RANKING TYPERÓW, znajdziesz wiele osób, które praktycznie przez cały czas stosują wymienione powyżej typy bukmacherskie. Do tego dochodzi wiedza o danej drużynie i wszystkich pozostałych grających w tej samej lidze.

Najpopularniejsze zakłady na żywo w STS to:

 • Ilość bramek w meczu (kurs zwiększa się wraz z każdą bezbramkową minutą)
 • Ilość rzutów rożnych w meczu (bazując na tym co dzieje się na boisku)
 • Czerwona kartka w meczu (bazując na tym co wyprawiają zawodnicy na murawie)
 • Pierwsza bramka w meczu (patrząc na to która drużyna prowadzi spotkanie można to określić)

a także wiele innych z oferty Live.

OBSTAWIANIE MECZY NA ŻYWO

Obstawianie meczów – tylko dla dorosłych i świadomych!

Zakłady bukmacherskie, wymagają od nas nie tylko wiedzy z zakresu sportu, ale przede wszystkim odpowiedniego wieku. Jeżeli nie masz ukończonych 18-lat, nie będziesz mieć możliwości zawarcia zakładów sportowych u bukmachera STS, ani żadnego innego (chyba że nielegalnie). Nie jest to jednak dużym problemem. Jeżeli jesteś osobą, która od najmłodszych lat zajmuje się sportem, śledzi poczynania drużyn z wybranych dyscyplin sportowych, mało tego – potrafisz przewidzieć wyniki zdarzeń sportowych, to będziesz mógł / mogła zostać profesjonalnym graczem w STS. Wygrywają tylko Ci, którzy nie strzelają na oślep – PAMIĘTAJ o tym.

(nie)Legalni bukmacherzy – Jak obstawiać mecze w sts – Kompleksowo od A do Z

Bardzo ważne jest, aby swoją przygodę rozpocząć nie tylko w wieku 18 lat, ale przede wszystkim u legalnego bukmachera który odprowadza podatki z gier losowych. Za korzystanie z usług operatorów bukmacherskich zagranicznych, którzy nie posiadają licencji na udostepnianie swoich platform w Polsce grożą surowe kary. Brak koncesji Ministerstwa Finansów jest oznaczone jako przestępstwo skarbowe. Jeżeli zostanie Ci udowodniona gra u nielegalnego bukmachera, będziesz musiał zwrócić 100% swoich wygranych, niepomniejszonych o kwotę zainwestowaną.

zakłady bukmacherskie tylko od 18 roku życia

Mało tego, zgodnie z art. 107 kodeksu karnego skarbowego, uczestnictwo w zagranicznych zakładach wzajemnych z terytorium Rzeczpospolitej Polskiej podlega karze grzywny do 120 stawek dziennych.

W roku 2020 minimalna stawka dzienna która wynosi 1/30 najniższego krajowego wynagrodzenia, wynosi 70 zł, tak więc, grzywna którą możesz otrzymać – może wynieść nawet 8.400,00 zł.

W nietypowych przypadkach, kary sięgają nawet po 200 tysięcy złotych. Wówczas do gry wkracza także Urząd Skarbowy oraz Izba Celna, na czele z Ministerstwem Finansów.

Jak grać w STS?

Aby rozpocząć swoja przygodę w obstawianiu zdarzeń sportowych za pośrednictwem bukmachera STS, należy znać podstawowe zasaday, funkcjonujące u wszystkich operatorów. To nic innego jak oznaczenia poszczególnych typów bukmacherskich, za pomocą których określasz to, co wydarzy się w wybranym przez ciebie zdarzeniu sportowym. Dla przykładu, jeżeli uważasz że mecz pomiędzy drużynami A i B zakończy się remisem, takim oznaczeniem będzie nie samo słowo “REMIS” a znak “X”. Jeżeli wygra według ciebie drużyna A, wybierasz “1” – która oznacza zwycięstwo pierwszej drużyny. Logiczne zatem będzie, że “2” oznaczać będzie zwycięstwo drużyny B. Aby skutecznie obstawiać zakłady sportowe w STS, musisz poznać całą klawiszologię, wszystkie oznaczenia – tak abyś nigdy nie postawił mylnego typu. Poniżej prezentujemy Ci infografikę przedstawiającą najważniejsze oznaczenia:

 • Jak obstawiać zakłady główne w STS – infografika
 • Jak obstawiać zakłady na tenis w STS – infografika
 • Jak obstawiać zakłady na piłkę nożną w STS – infografika
 • Jak obstawiać zakłady na skoki narciarskie w STS – infografika

Pełne zestawienie, z wszystkimi funkcjami znajdziesz pod tym linkiem.

ZAKŁADY GŁÓWNE w STS

Jak obstawiać mecze w sts - Kompleksowo od A do Z
Jak obstawiać mecze w sts – Kompleksowo od A do Z
Jak obstawiać mecze w sts - Kompleksowo od A do Z
Jak obstawiać mecze w sts – Kompleksowo od A do Z

Zakłady Bukmacherskie na Tenis w STS – Oznaczenia poszczególnych typów

Jak obstawiać mecze w sts - Kompleksowo od A do Z
Jak obstawiać mecze w sts – Kompleksowo od A do Z
Jak obstawiać mecze w sts - Kompleksowo od A do Z
Jak obstawiać mecze w sts – Kompleksowo od A do Z
Jak obstawiać mecze w sts – Kompleksowo od A do Z
Jak obstawiać mecze w sts – Kompleksowo od A do Z
Jak obstawiać mecze w sts – Kompleksowo od A do Z

Oznaczenia zakładów bukmacherskich na SKOKI NARCIARSKIE w STS

Oznaczenia zakładów bukmacherskich na SKOKI NARCIARSKIE w STS
Jak obstawiać mecze w sts – Kompleksowo od A do Z

PIŁKA NOŻNA – Oznaczenia typów bukmacherskich w STS (galeria zdjęć)

Kto nie może grać w STS?

Korzystanie z usług legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce nie jest dostępne dla każdego. Należy mieć ukończone 18 lat. Dodatkowo, w zakładach wzajemnych nie mogą brać udziału pracownicy STS a także ich współmałżonkowie, właściciele klubów, drużyn sportowych, zwierząt biorących udział w wyścigach których dotyczy dany zakład. Do zakładów sportowych nie mogą również przystąpić osoby, które posiadają sądowy zakaz udziału w tych grach.

Jak grać w STS – Zakładanie konta od A do Z

Aby móc obstawiać zakłady sportowe w sts, należy założyć konto u tego największego i najlepszego operatora. W tym celu możesz skorzystać z linku: rejestracja w STS lub po prostu kliknąć w poniższy banner.

[ banner ]

Krok pierwszy: rejestracja w STS

Wejdź na stronę internetową bukmachera STS, a następnie wypełnij formularz rejestracyjny krok po kroku.

 • Podaj adres email do którego masz dostęp
 • Utwórz swoje hasło, którego nie zapomnisz i nie podasz nikomu innemu
 • Podaj swój numer telefonu
 • Wpisz kos promocyjny, jeżeli takowy posiadasz
 • Zaznacz wymagane pola “Oświadczam, że ukończyłem 18 lat…” oraz “Wyrażam zgode na otrzymywanie…”

… a następnie kliknij w przycisk “DALEJ”

Jak obstawiać mecze w sts – Kompleksowo od A do Z

W kolejnym kroku podaj nastepujące dane:

 • Imię i nazwisko
 • Państwo urodzenia
 • Numer PESEL
 • Kod SMS (który przyjdzie na podany przez Ciebie numer telefonu)
 • Oświadczenie dotyczące pochodzenia środków pieniężnych, przeznaczonych na zakłady bukmacherskie
 • Zaznacz oświadczenie dotyczące zgodności danych osobowych

… i na koniec, kliknij w przycisk “ZAREJESTRUJ”

Jak obstawiać mecze w sts – Kompleksowo od A do Z

Obstawianie w STS: Odpowiedzialna gra

W kolejnym kroku, musisz potwierdzić lub zmienić ustawienia dotyczące odpowiedzialnej gry u bukmachera STS. U innych brookerów, spotka Cię ta sama sytuacja, ponieważ jest to wymagane przez prawo przyjęte przez Ministerstwo Finansów. Standardowo proponowane ustawienia, są dopasowane tak, że nie będziesz mieć jakichkolwiek problemów. Możesz śmiało przejść dalej, klikając “USTAW”

Jak obstawiać mecze w sts – Kompleksowo od A do Z

Na koniec zobaczysz komunikat o ustawionych limitach i możliwości ich zmiany, w dowolnie wybranym przez Ciebie momencie. Twoje konto u bukmachera STS zostało właśnie otwarte.

Jak obstawiać mecze w sts – Kompleksowo od A do Z

Wpłata perwszych pieniędzy w STS: Dokonywanie depozytu

Zaraz po kliknięciu w przycisk “WRÓĆ DO GRY” zobaczysz po prawej stronie ekranu pasek, który wyświetli Ci dostepne opcje wpłat pieniędzy na nowo utworzone konto w STS. Od rozpoczęcia przygody z zakładami sportowymi dzieli Cię już tylko jeden przelew. Na potrzeby tego poradnika, wpłacimy jedną z metod, przykładową kwotę o wysokości 20 PLN.

Jak obstawiać mecze w sts – Kompleksowo od A do Z

Operatorzy umożliwiający wpłatę środków pieniężnych do bukmachera STS to:

 • BLIK
 • PayU
 • Karta płatnicza VISA i MASTERCARD
 • Dotpay + PaySafeCard
 • PayPal
 • Skrill / Neteller
 • Lokale STS

Wybieramy BLIK, ponieważ jest to jedna z naszych ulubionych form wpłat.

Jak obstawiać mecze w sts – Kompleksowo od A do Z

W okienko “Wpisz kod BLIK” wpisujemy kod wyświetlany przez aplikację na telefonie. Następnie klikamy w przycisk “WPŁAĆ 20.00 ZŁ

Pozostało nam już tylko potwierdzić na ekranie telefonu dokonanie płatności, wpisując PIN na telefonie (ten który ustawiłeś do swojej aplikacji wyposażonej w BLIK)

Po dokonaniu potwierdzenia, otrzymasz komunikat o poprawnym zaksięgowaniu pieniędzy na twoim koncie STS. Możesz teraz obstawiać zakłady sportowe.

Twój stan konta wynosi 20 ZŁ, a system dodatkowo dodał Ci BONUS w wysokości kolejnych 20 ZŁ.

Zawieranie zakładów bukmacherskich w STS

W kolejnej części naszego poradnika dotyczącego tego, jak obstawiać mecze w sts – będzie przygotowywanie kuponów i dobór typów. Aby móc zawrzeć zakład na wybrany przez nas wynik wydarzenia sportowego, musimy określić najpierw jakiego rodzaju ma być to kupon. Możemy przygotować kupon na mecze przed ich rozpoczęciem, lub skorzystać z oferty Live – zakłady bukmacherskich na żywo. To jednak nie wszystko. Wybierając kupon przedmeczowy, mamy możliwość zastosowania kilku strategii:

 • Kupon solo
 • Kupon AKO
 • Kupon MAXIKOMBI

Poniżej zaprezentujemy Wam, jak wygląda każdy z nich, i jakie są zasady ich tworzenia.

Kupon przedmeczowy SOLO w STS

Jest to kupon na pojedyncze zdarzenie, wybrane z oferty. Musi zostać ono poprawnie wytypowane, aby wygrana za kupon mogła zostać przyznana. Kupon SOLO możesz zawrzeć w ofercie przedmeczowej jak i live.

Zatem, możemy wybrać dla przykładu wydarzenie sportowe z oferty STS, dla przykładu weźmiemy mecz, w którym Getafe zmierzy się z Barceloną. Stawiamy na wygraną Barcelony po kursie 1.75. Po prawej stronie ekranu, pojawi nam się gotowy kupon SOLO, w którym możemy zmienić stawkę.

Jak obstawiać mecze w sts – Kompleksowo od A do Z

Pozostaje nam tylko dostosować stawkę, a następnie kliknąć “OBSTAW I GRAJ O 30,80 zł” W taki sposób można szybko przygotowywac kupony SOLO w STS-ie.

Kupon przedmeczowy i na żywo AKO w STS

Na kuponie AKO możesz zawrzeć od 2 do 100 spotkań. Kupon ma status wygranego, w momencie gdy wszystkie wybrane spotkania zostaną poprawnie wytypowane. Kupon AKO możesz zawrzeć w ofercie przedmeczowej jak i live.

Jak wyliczyć wygraną dla kuponów SOLO i AKO?

Wygrana wyliczana jest następująco: stawka x kurs ogólny x 0,88 (12% podatek od zakładów bukmacherskich).

Więcej o podatku od wygranej, dowiesz się z dalszej części niniejszego poradnika. Teraz przyjrzyjmy się kuponowi AKO, na który składa się od 2 do 100 spotkań. Dla przykładu, wybierzemy sobie 7 spotkań z różnych dyscyplin sportowych.

Jak obstawiać mecze w sts – Kompleksowo od A do Z

W szybki sposób, przygotowaliśmy kupon z siedmioma zdarzeniami – wybierając głównie zwycięzcę lub zajęte miejsce. Jak widzisz, im więcej wydarzeń, tym większy kurs. Obstawiając wydarzenia o łącznym kursie 32.34 możemy wygrać 142,29 zł stawiając zaledwie 5 zł. Osoby z dużym doświadczeniem w sporcie, trafiają takie kursy bardzo często. Jest to jednak bardzo mała grupa ludzi, którzy na sporcie zjadają zęby każdego dnia.

Bukmacherka jest dla osób, które znają się na sporcie. W przeciwnym razie, możesz stracić wszystkie wpłacone pieniądze.

Kupon przedmeczowy MAXIKOMBI w STS

Jest zakładem zwanym także systemowym. Umożliwia on typowanie z możliwością popełnienia błędu, bez tracenia prawa do wygranej. W systemie składającym się z 13 grup (od A do M) mamy możliwość popełnienia od 1 do 12 błędów. Przykładowo w systemie 6 z 13 możesz popełnić maksymalnie 7 błędów, a poprawnie wytypować przynajmniej 6 grup, aby otrzymać wygraną. Na kuponie Maxikombi może się znaleźć od 2 do maximum 100 zakładów. Kupon Maxikombi możesz utworzyć wyłącznie z zakładami z oferty przedmeczowej. Dla kuponu MAXIKOMBI rozróżniamy dwa rodzaje zakładów:Kupon rozpisowy

Składa się on z różnych kombinacji zakładów SOLO. Każdy pojedynczy zakład jest osobną grupą (A, B, C, D, itd.), z jednym zdarzeniem. Maksymalna ilość grup do wyboru wynosi 13. Po wybraniu zakładów z oferty i typu kuponu Maxikombi – każde spotkanie zostanie przydzielone automatycznie do innej grupy.Kupon blokowy

Składa się z różnych kombinacji zakładów AKO. Każdy z nich jest oddzielną grupą (A, B, C, D, itd.), w której możemy zawrzeć kilka spotkań. Po dokonaniu wyboru zakładów z oferty i typu kuponu Maxikombi, możesz przydzielić zakłady do poszczególnych grup. W jednej grupie możesz zawrzeć kilka zdarzeń. Każda grupa może zawierać inną ilość zakładów. Wszystkie spotkania w danej grupie muszą zostać poprawnie wytypowane, aby została ona uznana za trafioną. Na kuponie MAXIKOMBI można zawrzeć dodatkową grupę P, czyli tzw. zakłady – pewniaki.Grupa P – PEWNIAK

W zakładach Maxikombi możesz utworzyć dodatkową grupę P, do której zaliczasz spotkania uważane przez Ciebie za pewne na Twoim kuponie. Spotkania ujęte w grupie P nie doliczają się do systemu. Wybierając np. 6 spotkań i 3 pewniaki, ilość błędów będziesz mógł wybrać w systemie z 6, np. 4 z 6 + 3 pewniaki. Kupon będzie wygrany, w momencie gdy poprawnie wytypujesz przynajmniej 4 grupy i 3 pewniaki. Aby kupon był wygrany, każdy pewniak musi zostać poprawnie wytypowany, czyli jeżeli jakikolwiek pewniak będzie błędny, a wszystkie grupy będą poprawne, to kupon i tak będzie przegrany. Podnosi on wysokość wygranej, gdyż każda trafiona kombinacja wymnażana jest przez kurs pewniaków. Poniżej zamieściliśmy kilka tabel, które mogą ułatwić Ci obliczanie stawek na kombinację lub cały kupon Maxikombi:

Tabela kombinacji
Jak obstawiać mecze w sts – Kompleksowo od A do Z
Tabela minimalnych stawek na kombinacje
Jak obstawiać mecze w sts – Kompleksowo od A do Z
Tabela minimalnych stawek na zakład
Jak obstawiać mecze w sts – Kompleksowo od A do Z

Jak wyliczyć wygraną z kuponu Maxikombi?

Najpierw liczymy wygraną z trafionych kombinacji:

kurs ogólny kombinacji x stawka na kombinację x 0,88

następnie dodajemy do siebie wygrane z trafionych kombinacji i uzyskujemy całkowitą wygraną.KOMUNIKATY – OPIS

”Poprawa wysokości wkładu według max. wygranej” – oznacza, że wygrana z zakładu przekracza maksymalną kwotę wygranej, która jest określona naszym regulaminem i stawka zostanie automatycznie zmniejszona do maksymalnej.

„Poprawa min. Wkładu” – oznacza, że stawka jaka została wpisana jest zbyt niska i automatycznie zostanie zwiększona do minimalnej.

„Kupon nie został zapisany. Niewystarczająca ilość zdarzeń na kuponie.” – oznacza, że na kuponie znajduje się za mała liczba wymaganych zdarzeń. Sprawdź czy nie dodałeś zakładów z Super oferty, które mają do spełnienia kilka wymagań.

„Niedozwolona kombinacja zakładów.” – oznacza, że na kuponie znajdują się spotkania, które wzajemnie się wykluczają i nie mogą być przyjęte na jednym zakładzie.

Źródło informacji o tworzeniu kuponów: STS.PL

Zobaczmy teraz, jak wygląda taki prosty kupon MAXIKOMBI przygotowany u bukmachera STS:

Jak obstawiać mecze w sts – Kompleksowo od A do Z

Stworzyliśmy trzy grupy: A,B i C w których znajduje się po kilka spotkań sportowych. Stawka na wszystkie kombinacje wynosi 50 zł bo taką ustaliliśmy, do wygrania mamy od 103.40 zł do 454 zł.

Zawieranie LIVE zakładów na żywo w STS

Została nam jeszcze jedna grupa kuponów możliwych do obstawienia w STS. Omówimy ją teraz. Są to zakłady na żywo, czyli obstawianie w trakcie trwania wydarzenia sportowego. Pokażemy to na przykładzie.

Jak obstawiać mecze w sts – Kompleksowo od A do Z

Rozpoczął się już mecz w drugiej lidze Chińskiej pomiędzy drużynami Nantong Zhiyun i Heliongjiang Lava Spring. Jest dokładnie 18 minuta meczu. Pod statystykami trwającego meczu znajduje się zestaw zakładów, możliwych do obstawienia. Kursy zmieniają się co chwilę, zgodnie z tym, co dzieje się na boisku. Wybieramy interesujący nas typ i ustalamy stawkę.

Dość mocno zainteresował nas typ na 3 bramki w meczu (oznaczany zawsze jako więcej niż 2.5 goli) po kursie 3.27. Klikamy zatem i obstawiamy!

Jak obstawiać mecze w sts – Kompleksowo od A do Z

Pozostaje nam tylko kliknąć OBSTAW I GRAJ O 58,78 zł. Jeżeli w chwili obstawiania któraś z drużyn zdobędzie bramkę, lub np. sędzia zagwiżdże rzut karny – kupon będzie się ładował w tle, i w rezultacie nie dojdzie do skutku. Zatem, jeżeli jestes przekonany co do swojego typu, nie czekaj w nieskończoność bo to lubi przyciągać pecha.

Oczywiście na kuponie mogą znajdować się różne typy LIVE jednakże w 99% nie mogą dotyczyć tego samego meczu. Zatem nie postawimy na jednym kuponie wygranej którejś z drużyn oraz ilości strzelonych bramek jako 2 osobne typy. Można to zrobić poprzez typy znajdujące się na liście propozycji LIVE i będzie to:

“Drużyna 1 wygra i w meczu będzie więcej niż 2.5 bramek”

Jest dużo typów specjalnych, wystarczy dokładnie przejrzeć całą listę w poszukiwaniu interesującego nas zdarzenia w danym meczu, które według nas ma szansę na powodzenie.

CASH-OUT w STS

Cash-out to nic innego, jak możliwość wypłaty części wygranej z naszego kupony, który najpradopodobniej zmierza do wygranej. Wiadomo jednak, że czasami dzieję się tak, iż pewniak na kuponie zawodzi. Wówczas można wypłacić mniej pieniędzy, ale jednak cieszyć się jakąś wygraną. W STS trzeba przyznac, działa to dość słabo na tle konkurencji zagranicznej. Ta jednak w Polsce jest niedostępna ponieważ nie ma wykupionej Polskiej licencji. Za czasów, gdy w Polsce dostępny był jeden z najbardziej ulubionych brokerów przez Polskich graczy BET365 – można było w dowolnej chwili skorzystać z opcji CASH-OUT. W STS mamy wrażenie, że pojawia się ona tylko wtedy, gdy na prawdę… musiałoby wydarzyć się coś nieptrawdopodobnego aby kupon nam nie wszedł.

cashout w sts infografika
Źródło: sts.pl Jak obstawiać mecze w sts – Kompleksowo od A do Z
cashout w sts infografika
Jak obstawiać mecze w sts – Kompleksowo od A do Z

Funkcję Cash‑out znajdziesz zarówno na komputerze jak i w aplikacji mobilnej STS. Zaloguj się i przejdź do listy twoich kuponów, które są oznaczone jako nierozliczone. Przy każdym z nich, będziesz wiedzieć czy jest możliwość wypłaty jakiegoś zysku, lub nie.

Warto wiedzieć, że CASH-OUT dostępny jest jedynie dla kuponów SOLO i AKO. Zakład bezpieczny oraz MAXIKOMBI nie podlegają tej opcji.

Jak grać w STS – Zakłady specjalne

Jak każdy bukmacher, STS proponuje swoim graczom atrakcyjne kupony typu “ZAKŁADY SPECJALNE” aby zachęcić graczy do gry. Zakłady specjalne STS to nic innego jak mecze z kategorii HIT DNIA, czyli zdarzenie które z dużym prawdopodobieństwem obstawią w danym dniu gracze. Bukmacher celowo podwyższa kurs, aby zachęcić tym samym do wyboru typu.

Jak obstawiać mecze w STS, z super oferty i hitów dnia?

W tym celu, wystarczy przejśc na stronę główną STS i przewinąć w dół stronę, aż pojawi nam się sekcja “NAJLEPSZE ZAKŁADY”. Tam znajdziemy ZAKŁADY SPECJALNE, TOP10 oraz zakłady POLSKA.

Obstawianie meczów w STS – kursy

Jako największy w Polsce bukmacher, firma STS oferuje swoim graczom bardzo atrakcyjne kursy, które między innymi podwyższane są w w/w ofertach HIT DNIA oraz SUPER OFERTA. Największy wybór kursów w dobrej ofercie, znajdziecie oczywiście w piłce nożnej, a dokładniej w meczach, które rozgrywają się w najlepszych ligach światowych.

Jeżeli rywalizują ze sobą drużyny typu Barcelona v Real Madryt, z pełną stanowczością możemy stwierdzić że kursy na zwycięstwo będą w granicach 2.0 – 2.5. To oznacza, że gracz w przypadku wygranej, otrzyma 100% zysku.

Innym świetnym przykładem jest polska PKO EKSTRAKLASA. To liga, w której nie da się przewidzieć kto wygra mecz, ponieważ liga zaskakuje każdego typera. W związku z tym – bukmacherzy zachęcają wysokimi kursami. Te zwykle wynoszą powyżej 2.2 na wygraną wybranej drużyny. Polska liga PKO Ekstraklasa, przeznaczona jest dla największych jej fanów.

W pozostałych dyscyplinach sportowych, kursy odzwierciedlają umiejętności zawodników czy drużyn, ich dyspozycje, miejsce w którym ma toczyć się rozgrywka, neobecność kluczowych zawodników i wiele innych czynników.

Najwięcej niespodzianek spotyka się obecnie w piłce nożnej. Bardzo często w internecie wrze, gdy drużyna z kursem 1.39 do 3.5 przegrywa mecz. Wówczas mówi się że MECZ ZOSTAŁ USTAWIONY.

Obstawianie w STS – zakłady wirtualne

Oferta bukmachera STS, nie ogranicza się jedynie do obstawiania wydarzeń, które odbędą się w realnym świecie z udziałem zawodników. Możemy także obstawiać wyniki i zdarzenia w sportach wirtualnych, jakie oferuje nam bukmacher. Są to między innymi:

 • Piłka nożna
 • Tenis
 • Koszykówka
 • Wyścigi konne
 • Wyścigi psów

Czy na sportach wirtualnych w STS można zarobić?

Odpowiedzi na powyższe pytanie, szukajcie na poniższych zrzutach ekranu. Pamiętajcie jednak, że nie wiemy, ile wcześniej przegrano ani czy jest to po prostu szczęśliwy traf.

Czy na sportach wirtualnych w STS można zarobić?
Czy na sportach wirtualnych w STS można zarobić?
Czy na sportach wirtualnych w STS można zarobić?
Czy na sportach wirtualnych w STS można zarobić?
Czy na sportach wirtualnych w STS można zarobić?
Czy na sportach wirtualnych w STS można zarobić?
Czy na sportach wirtualnych w STS można zarobić?
Czy na sportach wirtualnych w STS można zarobić?
Czy na sportach wirtualnych w STS można zarobić?
Czy na sportach wirtualnych w STS można zarobić?

Obstawianie meczy w STS – BETGAMES

BETGAMES w STS, to nic innego jak stoły do gry, które prowadzone są przez krupierów na żywo. Obecnie w STS-ie znajduje się jeden stół z Polskimi krupierkami i jest to stół do gry w Pokera podobnego do TEXAS HOLD’EM.

Gry które oferuje STS w ofercie BETGAMES to:

 • POKER – POLSKI STÓŁ
 • Wojna
 • Poker
 • Poker 6+
 • Bakara
Obstawianie meczy w STS - BETGAMES
Obstawianie meczy w STS – BETGAMES

ESPORT w STS

Bardzo popularną dyscypliną sportową do obstawiania w ostatnich kilku latach stał się szeroko rozumiany ESPORT, w skład którego wchodzą między innymi takie gry jak:

 • Overwatch
 • Counter Strike
 • Dota 2
 • King of Glory
 • League of Legends
 • Starcraft 2
 • Rainbow Six

Oczywiście wszystkie powyższe pozycje znajdziecie na liscie bukmachera STS. Najlepsze drużyny krajowe i światowe, rywalizują między sobą w turniejach o wielkim znaczeniu i dużych wygranych. Bukmacherze ujrzeli w ESPORCIE duży potencjał, w związku z czym, wydarzenia te trafiły na ich listy z możliwością typowania.

ESPORT w STS

Oglądanie wydarzeń sportowych w STS

Niektóre z wydarzeń sportowych, które można obstawiać w STS-ie, można także oglądać na żywo za pomocą specjalnego okienka na stronie. Takie wydarzenia przedmeczowo, oznaczone są symbolem “TV LIVE“.

A teraz zaprezentujemy okienko z TV LIVE:

Transmisje online dostępne są obecnie dla graczy, którzy w ostatnich 24h zawarli dowolny zakład bukmacherski. W przeciwnym razie nie będzie dało się oglądać żadnej transmisji.

Aplikacja mobilna STS

Zanim nastąpiła era internetowa na dobre, gracze z całego kraju mogli typować w punktach naziemnych, których na szczeście nie brakuje do dnia dzisiejszego. Wraz z rozwojem technologii, pojawili się bukmacherzy w wersji internetowej w tym również STS. Obecnie posiadamy wersje sinternetowe systemu gry, dopasowane do wszystkich dostępnych modeli urządzeń na rynku. Mowa między innymi o telefonach komórkowych / smartfonach / tabletach. Dla tych urządzeń przygotowano Mobilną Aplikację STS. Ułatwia możliwość zawarcia zakładu bukmacherskiego z małego urządzenia. Można ją pobrać wchodząc na stronę główną STS lub do sklepu PLAY / iSTORE. Dodatkowo, jeżeli nie chcemy korzystać z aplikacji, możemy uruchomić wersję mobilną w przeglądarce wybranego przez nas urządzenia. W tym celu należy odwiedzić stronę: m.sts.pl

Obsługa klienta w STS

Jeżeli mamy jakikolwiek problem z działaniem aplikacji, strony, czy poprawnym rozliczeniem naszego kuponu albo zaksięgowaniem pieniędzy wpłacanych lub wypłacanych, to możemy skontaktować się z obsługą klienta w STS.

Codziennie, w wyznaczonych godzinach pracują konsultanci którzy odpowiadają na wszystkie pytania klientów poprzez specjalny czat. Można także napisać wiadomość mailową, przechodząc do zakładki kontakt na stronie sts.pl. Dodatkową pomocą dla użytkowników jest dział FAQ w którym wyjaśnione zostały prawie wszystkie kwestie, o które użytkownicy dotychczas pytali. Warto zajrzeć tam przed nawiązaniem kontaktu z operatorem.

Podatek od zakładów bukmacherskich w STS

Każdy legalnie działający na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej bukmacher, posiada licencję na podstawie której zobowiązuje się do odprowadzania podatków do odpowiednich instytucji państwowych. W tym konkretnym przypadku, mowa o 12% z każdego kuponu do kwoty 2280 zł. Jeżeli wygrasz 100, 500 lub 1500 zł – zapłacisz 12% podatku, natomiast kolejne 10% jeżeli Twoja wygrana wyniesie więcej niż 2280 zł. Jest jedna dobra wiadomość. Nie musisz niczego zgłaszać, ponieważ BUKMACHER robi wszystko za ciebie. W momencie zawarcia zakładu, podatek jest juz naliczony i odjęty.

ZielonyKupon.pl podpowiada:

Jeżeli stawiasz kupon, który może przynieść Ci wygraną np. 5000 zł warto rozbić go na kilka lub nawet kilkanaście, tak aby nie przekraczać progu dodatowych 10% podatku. Tak robią wszyscy zawodowi gracze.

Zobaczmy teraz w praktyce, jak wygląda naliczanie podatku od zawartego zakładu w STS. Wybieramy przykładowe zdarzenie na kuponie z kursem 2.34 i wpisujemy stawkę 500 zł.

Jak obstawiać mecze w sts – Kompleksowo od A do Z

System od razu przekazał nam informację o wygranej, która będzie pomniejszona o należny podatek. Jeżeli damy inną kwotę, dla przykładu 1500 zł jako stawkę, zobaczymy:

Jak obstawiać mecze w sts – Kompleksowo od A do Z

System informuje nas: Jednorazowa wygrana powyżej 2280 zł będzie podlegała dodatkowemu opodatkowaniu w wysokości 10%

Teraz wystarczy rozbić kupon na np. trzy jednakowe o wartości 500 zł każdy, aby uniknąć dodatkowego opodatkowania.

Wypłata wygranych pieniędzy z STS

Nie ma piękniejszej chwili, niż wypłata ciężko zarobionych pieniędzy u bukmachera. Teraz zaprezentujemy Wam w jak prosty sposób można wypłacić wygrane pieniądze z STS.

W tym celu, w menu naszego konta wybieramy opcję “Wypłata”

Jak obstawiać mecze w sts – Kompleksowo od A do Z

Jeżeli będzie to twoja pierwsza wypłata, otrzymasz komunikat o konieczności uzupełnienia swoich danych:

Jak obstawiać mecze w sts – Kompleksowo od A do Z

STS gwarantuje wypłatę pieniędzy codziennie w godzinach od 06:00 do 22:00 w zaledwie 15 minut – sprawdzaliśmy i działa!

Jak obstawiać mecze w sts – Kompleksowo od A do Z

Najważniejszą informacją jaka nas interesuje w tej chwili, jest Numer konta bankowego. Wpisz w oznaczone na czerwono (na naszym screenie) swój numer konta i przejdź dalej. Aby to zrobić musisz mieć w pełni zweryfikowane konto. Jeżeli nie wgrałeś jeszcze skanu swojego dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość, zrób to teraz.

Po wykonaniu powyższych czynności, możesz przejść dalej aby zlecić wypłatę swoich wygranych.

Wpisz kwotę przelewu, jaki chcesz otrzymać oraz podaj Hasło do konta STS, a na koniec naciśnij przycisk “WYPŁAĆ” Gotowe!

Zakłady bukmacherskie STS – podsumowanie

Oto właśnie rozpoczęła twoja przygoda w świecie zakładów bukmacherskich. Pamiętaj, aby dobierać swoje typu dokładnie, nigdy na ślepo. Nawet te, które pozornie są pewniakami, dosyć często zawodzą – ponieważ w trakcie rozgrywki wydarzy się coś nieoczywistego. Musisz pamiętać także, że jest to gra hazardowa, a w dodatku uzależnia. Zwłaszcza jeżeli trafia się do ogrona osób stale przegrywających. Gracz, który ciągle przegrywa ma w głowie żal i gniew, a także jedną bardzo istotną informację która go prowadzi: ODKUĆ SIĘ !! ODKUĆ SIĘ!! ODZYSKAĆ PIENIĄDZE!! – Nie musimy chyba Ci tłumaczyć jak to się może skończyć prawda? Jeżeli znasz się na sporcie, jak najbardziej – spróbuj swoich sił. Natomiast jeżeliz amierzasz strzelać w ślepo – radzimy byś znalazł sobie inne zajęcie, dla Twojego dobra. Pamiętaj że BUKMACHER na takich graczach się utrzymuje. Życzymy Ci samych wygranych!!

1 komentarz do wpisu “Jak obstawiać mecze w STS – Kompleksowo od A do Z”

Dodaj komentarz