RebelBetting – Aplikacja do grania Surebetów!

Jeżeli nie wiesz jeszcze czym są surebety, koniecznie przeczytaj najpierw nasz artykuł: JAK DZIAŁA STRATEGIA SUREBET?Arbitraż sportowy – pewne zakłady bukmacherskie

Arbitraż to proces znajdowania i wykorzystywania różnic cenowych. Z punktu widzenia sportu, arbitraż obejmuje obstawianie wszystkich możliwych wyników wydarzenia sportowego z wykorzystaniem wysokich kursów od bukmacherów, aby zagwarantować zysk. Sytuacja ma miejsce, gdy obaj bukmacherzy mają wystarczająco wysokie stawki kursy po każdej stronie wydarzenia. Stawiasz zakład obejmujący wszystkie wyniki gry i masz gwarancję zysk. Sytuacje arbitrażowe zdarzają się regularnie, setki razy każdego dnia. Handel arbitrażem sportowym online istnieje od prawie dekady i wiele osób zarobiło (i nadal zarabia) na nim dobre pieniądze.

Jak to działa?

Najłatwiej wyjaśnić arbitraż na przykładzie. Najprostszym przykładem jest wydarzenie, które ma tylko dwa możliwe wyniki, takie jak mecz tenisa lub koszykówki (bez opcji remisu) lub mecz hokeja na lodzie z potencjalną dogrywką i rzutami karnymi. We wszystkich tych wydarzeń, będzie zwycięzca. Weźmy przykład dwukierunkowej gry w hokeja. Drużyna 1 u bukmachera1 ma kurs 2,05, a Drużyna 2 na Bukmacher2 ma kurs 2.05. Jeśli postawisz 500 $ u obu bukmacherów, wygrywasz 25 $ niezależnie od drużyny wygrywa. W sumie postawiłeś 1000 $, a otrzymasz zwrot 1025 $, niezależnie od wyniku wydarzenia.

Minimalny BANKROLL

Minimalny bankroll, którego powinieneś użyć, to około 500 $. Cokolwiek mniej niż to, a będziesz miał kłopoty utrzymywanie środków na różnych kontach bukmacherów i „gotowość do działania”. Aby móc na tym przyzwoicie zarabiać handel arbitrażem sportowym, będziesz potrzebować znacznie większego kapitału początkowego. Na przykład, jeśli celujesz w zysk w wysokości 10% miesięcznie, kapitał w wysokości 1500 $ da 150 $ miesięcznie. Dla niektórych może to być wystarczy, ale dla innych nie jest to warte wysiłku. To jest klucz do tego, dlaczego wszyscy tego nie robią – zwrot inwestycja wydaje się zbyt niska w stosunku do wysiłku. Ale pomyśl o tym przez chwilę… 10% miesięcznie ?! To ogromne zainteresowanie! Porównaj to z jakimkolwiek innym kontem oszczędności finansowych. Płacą może 5% rocznie, jeśli masz szczęście. Dlaczego warto wpłacić kilka tysięcy dolarów na swoje konto oszczędnościowe wraz z odsetkami mniej niż 0,5% miesięcznie, jeśli możesz je zainwestować (i dobrze się przy tym bawić), stawiając zakłady sportowe arbitraż i zarabiaj + 60% rocznie? To jest pytanie, które zadawało sobie bardzo niewiele osób.

Czas

Innym powodem, dla którego nie wszyscy tego robią, jest to, że nauka handlu arbitrażowego wymaga trochę czasu i poświęcenia. Większość tego czasu leży na początku, aby w pełni zrozumieć, jak działa arbitraż. To jest jak wszystko inne naprawdę; musisz się tego nauczyć, żeby czerpać z tego korzyści. Dzięki temu artykułowi dowiesz się wszystkiego, jeszcze zanim zdecydujesz się tak zarabiać.


ValueBetting - The easiest way to make money on sports

Co to jest aplikacja RebelBetting i do czego służy?

Aplikacja RebelBetting to tak na prawdę jedna z wielu aplikacji do grania surebetów które moglibyśmy Wam zaprezentować. Jednakże, wybraliśmy ją ponieważ nie działa w przeglądarce lecz jest aplikacją desktopową – co ma znaczenie. Różnie bywa z przeglądarkami internetowymi. Tam gdzie zależy nam na czasie, powinniśmy wykorzystywać aplikacje dedykowane!

SureBety to tzw. Jasne zakłady = Pewne zakłady, na których zawsze jesteś na plus. Ale to już wiesz prawda? Pora zobaczyć, jak wygląda to w praktyce. Aby nie wyszukiwać wydarzeń i obliczać kursów, posłużymy się właśnie aplikacją dedykowaną do grania surebetów.

RebelBetting – Aplikacja do grania Surebetów!

Surebety u Polskich Bukmacherów

Niestety w Polsce mamy podatek od gier 12%, a gdy nasza wygrana jest większa niż 2280 zł, to nakłada się na nas dodatkowe 10% od wygranej. Do tego dochodzi marża bukmacherów i w rezultacie – w Polsce nie ma możliwości na granie surebetów. Jeżeli się zdarzą (a bywa tak) z różnicą ponad 12% to i tak, korekta następuje bardzo szybko. Nie jest to zatem żaden sposób na zarabianie u bukmacherów, ponieważ ilość TRAFIONYCH SUREBETÓW będzie bardzo niska.

Granie surebetów za granicą!

Jeżeli jesteś mieszkańcem np. Wielkiej Brytanii i tam żyjesz, pracujesz, opłacasz rachunki, posiadasz konto bankowe – to możesz bawić się w generowanie pewnych zysków w oparciu o kursy bukmacherskie. W Polsce niestety granie u nie posiadających polskiej licencji dot. gier hazardowych jest NIELEGALNE.

W związku z powyższym, nasz artykuł kierowany jest do graczy mieszkających poza terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

Jeżeli chcesz grać w Polsce, przeczytaj: JAK OBSTAWIAĆ MECZE W STS – KOMPLEKSOWO OD A DO Z

RebelBetting – Wygląd aplikacji do znajdywania i grania surebetów

Oczywiście po uruchomieniu aplikacji, musimy się zalogować na utworzone i opłacone (ponieważ aplikacja jest płatna) konto, a następnie będziemy mieć dostęp do pulpitu głównego.

RebelBetting – Aplikacja do grania Surebetów!

Można skorzystać z wersji demo, w której widzimy wyłącznie różnice o maksymalnym poziomie 0.6% zysku.

Kursy znajdywane przez RebelBetting

Przyjrzyjmy się teraz kursom, jakie oferuje nam na dzisiaj aplikacja RebelBetting.

RebelBetting – Aplikacja do grania Surebetów!
RebelBetting – Aplikacja do grania Surebetów!

Możnaby tak wkleić jeszcze kilka screenów. Łącznie na tę chwilę (w której pisany jest artykuł) do dyspozycji jest prawie 200 surebetów z pewnym % zyskiem od 0,6 do 9,8%

To są pewne pieniądze do zgarnięcia. Jednakże w Polsce nie warto kombinować. Pamiętajcie że pieniądze muszą być legalne. Zatem stanowczo odradzamy wykorzystywanie aplikacji w Polsce. Tak czy inaczej, nie założycie z Polski wielu kont u bukmacherów, nie wpłacicie a tym bardziej nie WYPŁACICIE pieniędzy.

Powiadomienia o nowych kursach!

Jedną z ulubionych opcji w aplikacji RebelBetting jest oczywiście powiadomienie dźwiękowe, które zaprasza nas do skorzystania z nowego surebeta. Gdy tylko usłyszych dźwięk, to znak że pieniązki są do zgarnięcia!

Najważniejsze funkcje interfejsu RebelBetting

Omówimy teraz najważniejsze funkcje oprogramowania, dzięki którym generowanie zysku stanie się pewną przyjemnością.

Opcje surebetu

Opcje surebetu, to lewy pasek aplikacji, na którym znajdują się najważniejsze informacje, takie jak:

  • Jaki % zysku jest do wyjęcia
  • Kiedy odbędzie się wydarzenie
  • Kiedy ostatnio zaktualizowano kurs
  • U jakich bukmacherów należy zagrać
  • Jakiego rodzaju jest to wydarzenie, po między jakimi graczami/drużynami
  • Jaki konkretny typ jest do zagrania
  • Jaka jest zdaniem użytkowników oprogramowania niezawodność wybranego surebetu o takim % zysku
  • Informacje o ewentualnych ostrzeżeniach dotyczących bukmacherów u których należałoby zawrzeć dany surebet (bardzo ważne!!)

Twórcy aplikacji zadbali o nasze bezpieczeństwo, dlatego OSTRZEŻENIA trzeba brać mocno pod uwagę. Pochodzą one od osób, które codziennie generują zyski na tej aplikacji. Twórcy zarabiają na abonamencie z aplikacji, użytkownicy informują o ewentualnych problemach które pojawiają się finalnie w OSTRZEŻENIACH.

Panel obliczania stawki surebet

Jak już wspominaliśmy, program RebelBetting to kompletne rozwiązanie do grania surebetów. Wystarczy wpisać stawkę aby program przekazał nam informacje jakie kwoty mają zostac zagrane aby osiągnąć zysk, bez znaczenia kto wygra dany mecz czy inne wydarzenie sportowe.

Informacje o bukmacherach u których nalezy zagrać

Wystarczy wybrac interesujące nas wydarzenie, naqstępnie rozwinąć je klikając w plusik obok stawki procentowej lub klikając w nie dwa razy.

System pokazuje nam że wygraną zawodnika A musimy postawić u jednego z trzech bukmacherów: BetInAsia, Pinnacle, DanskeSpil – natomiast u drugiego w 1xBet, aby finalnie wyciągnąć zysk od 5.0 do 6.9 % bez wzglęu na wynik.

RebelBetting: Główne opcje doboru surebetów

W głównym oknie ustawie programu, możemy wybrać zakres % od / do jaki nas interesuje. Możemy wybrać także poziom niezwodności (bardzo istotne) od niskiego do wysokiego (zalecamy wysokie).

Do wyboru jest także szereg innych przydatnych funkcji.

Wybór bukmacherów

W jednym z okienek ustawień, możemy zaznaczyć bukmacherów których program ma brać pod uwagę podczas wyszukiwania surebetów. Oczywiście zaznaczamy tam tych u których posiadamy nie tylko konto ale i środki na grę.

RebelBetting – Aplikacja do grania Surebetów!

Dyscypliny sportowe i zakłady

Kolejnym ważnym okienkiem w ustawieniach jest to, w którym możemy wybrać interesujące nas dyscypliny i konkretne typy bukmacherskie, które program ma brac pod uwagę podczas wyszukiwania.

RebelBetting – Aplikacja do grania Surebetów!

Powiadomienia dźwiękowe

Program posiada równiez powiadomienia dźwiękowe, dzięki którym nie przeoczysz żadnego pożądanego procentowo surebeta!

Logowanie u bukmacherów za pomocą aplikacji do surebetów!

Jedną z najistotniejszych i najważniejszych (ale także i bezpiecznych) funkcji jest logowanie do bukmacherów za pomocą aplikacji RebelBetting.

W momencie gdy pojawia się okazja na zysk w okolicach 10% liczy się czas. Zanim zalogujesz się u swoich bukmacherów, kurs może spaść, a raczej stanie się tak na pewno – ponieważ takich osób jak ty są tysiące. Dlatego aplikacja umożliwia logowanie u bukmacherów bez używania przeglądarki – we wszystkich z których korzystasz. Korzystając z tej funkcji możesz zgarniać największe wygrane.

Po zalogowaniu się u wszystkich bukmacherów których używasz do grania systemem surebet za pośrednictwem aplikacji – masz dostęp do najważniejszych funkcji!

Możesz zaledwie dwoma kliknięciami zawrzeć zakłady, bezpośrednio z aplikacji.

Jest ona tak doskonale rzwinięta, że całość gry odbywa się wyłącznie za jej pośrednictwem, a dodatkowo twórcy dbają o 100% bezpieczeństwo. Czego chcieć więcej?

Życzymy dużych zysków z surebetów.

Ile mogę zarobić na surebetach? Kalkulator!

Chcesz wiedzieć ile możesz zarobić na surebetach za pomocą opisywanej przez nas aplikacji? Nie ma problemu. Poniżej znajdują się zrzuty ekranu, pokazujące wyliczenia dla bankrolli: 1000 euro, 2000 euro i 5000 euro przy założeniu że przez 30 dni gramy po 20 typów dziennie.

Ile mogę zarobić na surebetach? Kalkulator!

Jak wygląda granie w RebelBetting?

Wstajesz rano, klikasz zakłady i idziesz na spacer. A tak na serio. To jeżeli masz odpowiednią ilość gotówki to faktycznie tak to może wyglądać. Wstajesz rano, wybierasz swoje 20 czy 30 typów i je puszczasz. Jeżeli w danej chwili nie ma tylu na ile pozwala ci budżet, poczekaj chwilę aż się pojawią. Granie surebetów nie wymaga siedzenia przed komputerem przez cały dzień Wszystko zależy od twojej indywidualnej strategii i oczekiwań.

Cennik RebelBetting

Ceny za oprogramowanie REBELBETTING zaczynają się od 39 Euro i kończą na 97 Euro. Oczywiście jeżeli mieszkasz poza Polską, nie ma sensu bawić się w mniejsze pakiety.

Cennik RebelBetting

Zajrzyj do naszej grupy na fejsie gdzie zarabiamy u Polskich Bukmacherów: KLIKNIJ TUTAJ

Jak wygląda wykres powiększania bankrollu gracza surebet?

A no tak:

Najlepsze surebety w RebelBetting

W RebelBetting można znaleźć na prawdę bardzo wysokie różnice procentowe pomiędzy bukmacherami. To pewny zysk, z którego mogą korzystać gracze mieszkający poza Polską. Kilka zrzutów ekranu z dnia 17.11.2020r.

Dodaj komentarz