System płaskiej stawki – stawkowanie, zakłady bukmacherskie.

Obstawianie w zakładach wzajemnych z regularnym zyskiem, najczęściej oznacza granie jednym z dostępnych systemów bukmacherskich, albo przynajmniej kierowania się zasadami zawartymi w tych systemach. Co powinien wybrać początkujący adept bukmacherki? System płaskiej stawki.

system stawkowania bukmacher

System płaskiej stawki – zakłady bukmacherskie

Wśród dostępnych systemów bukmacherskich (inaczej systemów stawkowania), jednym z najprostszych będzie system płaskiej stawki. Chodzi w nim o ustalenie poziomów stawek naszych kuponów w zależności od posiadanego kapitału i kursów. Obstawiamy zawsze za taką samą, wcześniej określoną kwotę. Dobór stawki powinien być uzależniony od poziomu ryzyka zakładu i nie przekraczać pewnego poziomu kapitału przeznaczonego na rozrywkę.

Płaska stawka u bukmachera – czym dokładnie jest?

System płaskiej stawki zaleca graczowi obstawiać za kwoty nie większe niż 5-10% przeznaczonego na grę kapitału. Oczywiście procent sami możemy sobie ustalić i zmieniać w zależności od posiadanych funduszy. Im będą one większe tym ten procent powinien być mniejszy – nawet dochodzący do wartości 0,1-0,5%. Ważne, by wykonywać do konsekwentnie.

Kolejnym elementem jest obstawianie za konkretnego kwoty w zależności od kursu wytypowanych zdarzeń. I tak dla przykładu, posiadamy budżet 1000 PLN i maksymalną stawkę na poziomie 5% budżetu.

– kursy z przedziału 3,0 i wyższe, obstawiamy za kwotę max 15 PLN,
– kursy z przedziału 2,0-2,9, obstawiamy za max 25 PLN,
– kursy z przedziału 1,4-1,9, obstawiamy za max 50 PLN.

Zakłady bukmacherskie: System płaskiej stawki – co musisz wiedzieć?

W systemie płaskiej stawki liczy się konsekwencja względem ustalonych wcześniej limitów. Patrząc w dłuższej perspektywie, dostaniemy odpowiedź – czy poprawnie i skutecznie dobieramy nasze typy. Będzie to uzależnione od częstotliwości wygranych lub porażek. Jeżeli nasze typy w przeważającej większości będą poprawne, nasz budżet na grę będzie stopniowo rosną, a my będziemy mogli coraz większe kwoty przeznaczać na konkretne kupony (przy zachowaniu ustalonych limitów procentowych).

System płaskiej stawki - stawkowanie, zakłady bukmacherskie.
System płaskiej stawki – stawkowanie, zakłady bukmacherskie.

Zakłady bukmacherskie: system płaskiej stawki dla początkujących graczy!

System płaskiej stawki jest prostym systemem bukmacherskim, skierowanym dla początkowych graczy. Niesie ze sobą niewielkie ryzyko bankructwa (utraty całego kapitału przeznaczonego na grę) i daje informację czy dobrze radzimy sobie z wyborem zdarzeń.

1 komentarz do wpisu “System płaskiej stawki – stawkowanie, zakłady bukmacherskie.”

Dodaj komentarz