System remisowy – zakłady bukmacherskie

Jeżeli chcesz wygrywać na zakładach bukmacherskich i osiągać stały zysk, możesz skorzystać ze strategii systemu remisowego w zakładach bukmacherskich. Ten system to nic innego, jak stawianie na remis w spotkaniach głównie piłki nożnej, ale czasami hokeja i innych dyscyplin. W dzisiejszym artykule dowiesz się, jak wykorzystać system remisowy u bukmachera aby osiągać zyski a nie generować straty.

Progresja remisowa – czym dokładnie jest?

To bardzo prosty w gruncie rzeczy system, który nie wymaga nawet wiedzy z zakresu sportu. Jedyne czego będziesz potrzebować to gotówka – no chyba że wiedza o niektórych drużynach piłkarskich jest tak duża, że poradzisz sobie znakomicie. Kolejną ważną sprawą jest cierpliwość. Znaczna część graczy przegrywa bo im mało. A bukmacher się wówczas bogaci. Przejdźmy do odpowiedzi na powyższe pytanie. Progresja remisowa – czym dokładnie jest?

Stawiamy na remis w wybranym meczu piłki nożnej. Kurs na taki wynik spotkania oscyluje w graniacach od 3.0 do 4.5 w spotkaniach które my osobiście preferujemy. Im wyższe tym mniejsze prawdopodobieństwo powodzenia. Jednakże przy pierwszym kuponie, czemu nie?

Stawiając na remis kwotę dla przykładu 200 zł, przy kursie 3.55 w przypadku wygranej otrzymamy 624,80 zł

System remisowy – Zasada Pewnego Zysku dla osób psiadających pieniądze

Jeżeli w spotkaniu pomiędzy Feyenoordem a CSKA Moskwą nie dojdzie do remisu, to w kolejnym spotkaniu z kursem na potrojenie zysku, stawiamy nie 200 zł a 400 zł. To zapewni nam odrobienie strat, i wypracowanie zysku. Sprawdźmy zatem jak będzie to wyglądało przy kwocie stawki 400 zł.

Inwestując kwotę 400 zł na kolejnym kuponie, mamy do zgarnięcia 1214,40 zł przy kursie 3.45 na remis. Zatem:

1 214,40 minus stawka z pierwszego kuponu 200 zł, oraz minus druga stawka w kwocie 400 zł równa się 614,40 zł czystego zysku!!

Jeżeli w drugim spotkaniu również nie będzie remisu, jedziemy dalej. Aż do momentu, w którym remis będzie. Jeżeli nie będziesz grać na hura – to szybko znajdziesz ligę, lub zespół który statystycznie dosyć często remisuje. Jeżeli podejdziesz do tego systemu odpowiedzialnie, nie stracisz. Musisz mieć jednak zapas gotówki, a przegrany kupon nie traktować jako porażki myśląc “Jezus… to koniec” a raczej jako kolejny etap w drodze po zysk. Ten system nie jest dla osób, które nie mają zapasu gotówki. No chyba że stawkować będziesz od 2 zł, tak tez można.

Załóżmy, że drugi typ nie wszedł, wybieramy zatem kolejny, stawkujemy kwotą 800 zł remis w spotkaniu z kursem na potrojenie.

Aby nie płacić dodatkowego 10% podatku, tworzymy dwa kupony, każdy za kwotę 400 zł. Powyżej 2200 zł zysku, bukmacher dokłada dodatkowy pdatek 10% czego oczywiście nie jestesmy w stanie zaakceptować.

Teraz mamy do wygrania 2534,40 zł

Jeżeli wygramy: po odjęciu wszystkich wczesniejszych stawek, nasz zysk wyniesie 1134,40 zł

Musisz jednak mieć świadomość że zainwestowaliśmy 1400 zł. Właśnie dlatego, system ten jest dla osób posiadających gotówkę.

System remisowy – rozpiska stawek i zysków

Teraz, kiedy już wiesz dokładnie, jak działa system remisowania w zakładach bukmacherskich, rozpiszę Ci kolejne etapy stawkowania, tak abyś miał obraz tego, jak bardzo rośnie stawka w przypadku porażki ale i zysk również. Nie brakuje bowiem osób, które poznawszy ten system zaczęło stawkować tak, że po chwili zostali z niczym, bo brakło na kolejne kupony. Ten system nie ma prowadzić do bankructwa, a do zysku.

Jeżeli nie wiesz jakie typy dobrać odwiedź naszą grupę na fejsie i zapytaj o to gdzie w danym dniu może paść remisik. Wspólnie zarabiajmy na zakładach bukmacherskich!

A teraz rozpiska.

Przyjmujemy pierwszy lepszy kurs na potrojenie np. 3.45 jako podstawę do rozpiski.

  • 1 zakład remisowy – stawka 200 zł – możliwa wygrana 633,60 zł lub
  • 2 zakład remisowy – stawka 400 zł – możliwa wygrana 1267,20 zł (zainwestowałeś już 600 zł) lub
  • 3 zakład remisowy – stawka 800 zł – możliwa wygrana 2534,40 zł (zainwestowałeś już 1400 zł) lub
  • 4 zakład remisowy – stawka 1600 zł – możliwa wygrana (możesz uchronić się od dodatkowego podatku 10% powyżej wygranej 2200+zł, natomiast na potrzeby poradnika nie będę tego robił bo zajęłoby to dużó czasu) 5702,40 zł (zainwestowałeś już 3000 zł) lub
  • 5 zakład remisowy – stawka 3200 zł – możliwa wygrana 10 137,60 zł (zainwestowałeś już 6200 zł) lub
  • 6 zakład remisowy – stawka 6400 – możliwa wygrana 20 275,20 zł (zainwestowałeś już 12 600 zł)

I tak dalej… jeżeli przy szóstym kuponie trafiłeś remis… twój zysk po odjęciu wszystkich stawek wynosić będzie: 7675,20 zł

Obstawianie remisów u bukmahcera – podsumowanie systemu

Jeżeli podejdziesz z głową do tego systemu, przyniesie ci on zysk. Możesz na przykład, jeżeli jesteś nowym graczem na rynku zakładów bukmacherskich do tego systemu wybrać ofertę BONUSOWĄ jaką obecnie oferują niemalże wszyscy legalni bukmacherzy w polsce.

System obstawiania remisów w piłce nożnej jest stosunkowo prosty, jednakże wymaga posiadania nakładów finansowych – nie zapominaj o tym.

Jeżeli nie wiesz jaki mecz wybrac, napisz na naszej grupie prośbę o pomoc.

Zobacz jak my gramy ten system: SYSTEM REMISOWY

Życzymy Ci wysokich wygranych!

Dodaj komentarz