Zakłady bukmacherskie: czy surebety mają sens?

Każdy, kto znalazł w sobie zamiłowanie do bukmacherki, chciałby znaleźć pewną receptę na stałe, a dodatkowo najlepiej wysokie wygrane. Złoty środek, który sprawi, że w ostatecznym rozrachunku, po podsumowaniu nakładów na kupony, w końcu zawsze wyjdzie na plus. Różne rodzaje kuponów, ako, duble, treple czy kombinacje. Płatne typy, valuebety i surebety, gruntowna analiza formy, statystyk i tabel. Formowanie matematycznych, wnikliwych modeli, mających zagwarantować system osiągania ciągłych profitów. Te i wiele innych, różnych dróg przemierzają początkujący gracze i starzy typerzy w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie: jak wygrać?

Zakłady bukmacherskie: czy surebety mają sens?

SUREBETY sposobem na ogranie bukmachera?

Jedną z opcji dających stuprocentową szansę na “wyjście na plus” jest odmiana surebetów polegająca na graniu przeciwstawnych zdarzeń po odpowiednich kursach. W skrócie, polega ona znalezieniu na przykład takiej kombinacji kursów, w której jeden bukmacher oferuje kurs 2,5 na zdarzenie over 2,5, a inny – również 2,5 na zdarzenie under 2,5. Wówczas, stawiając u obu bukmacherów tę samą kwotę, w jednym wypadku poniesiemy porażkę, a w drugim wygramy, ostatecznie wychodząc na plus.

Taka taktyka ma jednak wiele minusów.

Wymaga posiadania konta na różnych platformach bukmacherskich, co w wielu przypadkach na terenie Polski jest niemożliwe – zakazane prawnie. Aby takie granie miało zysk, należy używać wysokich stawek, co najmniej kilkuset złotowych. A często, z czasem, przy zbyt wysokich wygranych mogą pojawić się ustalane przez bukmacherów limity. Dodajmy do tego, że ostateczny yield, mimo tego, że dodatni, nie będzie zbyt wysoki. Jeśli jednak interesuje cię ten sposób pewnego zarabiania na zakładach bukmacherskich – skorzystaj. Z pomocą przyjdzie ci również wiele narzędzi np. darmowe porównywarki typów.

Dodaj komentarz