Zakłady bukmacherskie: kontra przy kuponie, który ma szanse na wygraną!

Cześć! W dzisiejszym artykule, chciałbym przekazać wam informację, która może zaoszczędzić spora ilość stresu. Omówię to na przykładzie wczorajszego kuponu dnia który z kursem ponad 17 dał mi zysk ponad 2800 zł. Jaki? Zobacz:

Kontra w zakładach bukmacherskich

Ostatnim meczem, który oczekiwał na pozytywne rozstrzygnięcie był Lech Poznań który rywalizował w rozgrywce w ramach Ligi Europy z St. Liege.

Gdy na początku drugiej połowy Lech Poznań strzelił druga bramkę, postanowiłem zażegnać ewentualny poziom stresu oraz faktu złego samopoczucia, gdyby kupon miał rozstać finalnie rozliczony jako przegrany. Wielokrotnie przekonywałem się że tak się dzieje. Dlatego, bezpiecznie, postawiłem kontrę z typem X2 za skromne 300 zł i mogłem spokojnie usiąść w fotelu z oczekiwaniem zysku. Większego lub mniejszego. Udało się uzyskać ten większy, bo Lech wygrał 3:1.

Oto moja kontra:

Kontra w zakładach bukmacherskich: Podsumowanie

Jeżeli masz kupon, który wchodzi i zostało Ci jedno zdarzenie, a dodatkowo drużyna która ma zapewnić Ci zysk w trakcie meczu sprawia, że wszystko idzie w dobrym kierunku – wrzuć konktrę na przeciwnika. Najlepiej w podwójnej szansie. Wówczas odzyskasz stawki i osiągniesz zysk, tyle że delikatnie mniejszy.

Wiele osób o tym wie, jednakże dla tych z was, którzy dopiero zaczynają przygode z bukmacherką, sądzę że będzie to przydatna informacja.

Pozdrawiam!

Dodaj komentarz